NÁŘEZOVÝ STROJ ANNIVERSARIO 300 - ČERVENÝ
| Objednávkový kód | 11302200 |
| Záruka | 12 měsíců |
| Dostupnost | 3-7 týdnů |
| Výrobce | SIRMAN spa |
| Cena bez DPH | 105 470 Kč |
| Cena bez DPH | 4 358,26 € |
| Cena s DPH | 127 619 Kč |
| Objednávkový kód | 11302200 |
| Záruka | 12 měsíců |
| Dostupnost | 3-7 týdnů |
| Výrobce | SIRMAN spa |
| Cena bez DPH | 105 470 Kč |
| Cena bez DPH | 4 358,26 € |
| Cena s DPH | 127 619 Kč |
Manuální nářezový stroj ANNIVERSARIO 300 s nožem o průměru 300 mm s rovným uložením stolu, od italského výrobce SIRMAN.
Standarní vybavení:
Volitelné příslušenství:
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| průměr nože | 300 mm |
| max. tloušťka plátku | 3 mm |
| řezná plocha | 270 x 295 mm |
| barevné provedení | červená |
| rozměr (š.hl.v.) | 625 x 855 x 590 m |
| váha | 60 kg |
| Název | Kód | Cena bez DPH | Dostupnost | |
|---|---|---|---|---|
| PŘÍPLATEK ZA BAREVNÉ PROVEDENÍ NÁŘEZOVÉHO STROJE | SRMWEB0068 | 10 890 Kč | Skladem | |
| PŘÍPLATEK ZA BAREVNÉ PROVEDENÍ PODSTAVCE - NAPŘ. ČERNÁ | SRMWEB0069 | 7 300 Kč | 3-7 týdnů | |
| OLEJNIČKA 50ml - PRO ÚDRŽBU POJEZDU NÁŘEZOVÉHO STROJE | 19563008 | 75 Kč | Skladem | |
| TÁC BÍLÝ | 11003001 | 4 300 Kč | 3-7 týdnů | |
| TÁC V PÍSKOVÉ BARVĚ | 11003002 | 4 300 Kč | 3-7 týdnů | |
| TÁC V STŘÍBRNOBÍLÉM PROVEDENÍ | 11003003 | 4 300 Kč | 3-7 týdnů | |
| TÁC Z BÍLÉHO MRAMORU | 11003004 | 4 300 Kč | 3-7 týdnů | |
| OCHRANA NOŽE ODNÍMATELNÁ | 19562395 | 1 700 Kč | 3-7 týdnů | |
| PODSTAVEC ČERVENÝ PRO LEGEND 350, ANNIVERSARIO 300 a LX 350 | 11001600N | 23 680 Kč | 3-7 týdnů | |
| SADA PRO MONTÁŽ PODSTAVCE - PRO NÁŘEZOVÝ STROJ ANNIVERSARIO 350 | 11001050 | Cena na dotaz | Na dotaz | |
| SADA 5 KOLEČEK PRO PODSTAVEC ČERVENÝ PRO LEGEND 350 | 11001040 | Cena na dotaz | Na dotaz |