Gravitační

Nářezové gravitační stroje značky SIRMAN Nářezové stroje s uložením posuvného stolu našikmo. Jsou vyrobeny z potravinářské hliníkové slitiny a nerezu. Kompaktní základna a konstrukce nářezového stroje umožňuje jednoduchou a rychlou obsluhu, kterou je možné ocenit při každodenním používání ale i zejména jednoduchou a rychlou údržbou a čištěním. Modelová řada gravitačních nářezových strojů SIRMAN je vybavena nerezovým nožem s hladkým ostřím o průměru od 195 do 385 mm u vybraných modelů. Modely jsou vybaveny:

  • Řemínkovým pohonem nebo šnekovým pohonem.
  • Zabudovaným brusným zařízením (pouze u modelu Topaz 195 a 220 se dodává odděleně).
  • Standardním nerezovým nožem s hladkým s ostřím. Lze dokoupit zubatý nebo teflonový nůž, který je možné dodat již instalovaný na nářezovém stroji nebo jako další přídavný nůž pro výměnu uživatelem.
  • Některé modely jsou vybaveny ventilovaným motorem.

Dle zátěže jsou modely rozděleny do provozů pro:

lehkou zátěž – nářezové stroje vhodné do bufetů, snack barů, malých restaurací, 15min chod/5min přestávka. Model: TOPAZ střední zátěž – nářezové stroje vhodné do malých a velkých provozů, 1 hod. nepřetržitý chod/10 min přestávka. Model: MIRRA vysoká zátěž – nářezové stroje vhodné do velkých provozů, restaurací a supermarketů, nepřetržitý chod. Modely: CANOVA, PALLADIO, GALILEO