SIRMAN spa

SIRMAN spa

Stránky výrobce: www.sirman.com

 

NereoJiž více než 45 let Sirman vyrábí jedny z těch nejlepších potravinářských strojů pro profesionální kuchyně, maloobchod a potravinářský průmysl.

Od podnikatelského nápadu zakladatele Nereo Marzaro až do současnosti, je Sirman neustále oddaný vysoké úrovni organizace a týmové práce pro splnění potřeb více než 500 prodejců na vnitrostátní úrovni a ze 125 zemí po celém světě s nabídkou produktů, jež jsou zcela navrženy a vyrobeny v Itálii.

Dnes je Sirman lídrem v průmyslu díky nejucelenější škále potravinářských strojů, které jsou navrženy v perfektní kombinaci technologie a spolehlivosti, inovace a řešení, jež splňují a dokonce překračují požadavky restaurací, barů, pizzerií, řeznictví, supermarketů, laboratoří a provozů potravinářského průmyslu. Zařízení Sirman je výsledkem inženýrů, kteří každý den pracují v technologicky špičkových oddělení pro výzkum a vývoj těch nejlepších řešení.

Oddělení výzkumu a vývoje se může pochlubit 12-ti inženýry s 8-mi 3D modelovacími stanicemi, ze kterých se řídí všechny fáze procesu vývoje výrobků ve spojení s prodejními silami zaměřenými na pochopení a řešení rostoucích a stále se měnících potřeb zákazníků. Strategie společnosti učinila značku Sirman silným hráčem na domácím a světovém trhu.

Ultra-moderní montážní závod o rozloze 3 200 m2 je vybaven automatickým skladováním a vyhledávacím systémem, který je schopen pojmout 2 650 palet, pro zajištění dostupnosti materiálu v každé fázi výrobního procesu. Zvýšená flexibilita a výrobní tok pro doplňování zásob umožňuje reagovat na specifické požadavky zákazníků z celého světa.

Současně dovednosti a odborné znalosti zaměstnanců firmy Sirman, jej kvalifikují na nejvyšší stupeň kvality, hodné nejlepší tradice italské mechaniky, což je nezbytné, pokud jde o montáž těžkých a speciálních zařízení do potravinářského průmyslu.

Společenská odpovědnost za zaměstnance a odpovědnost vůči životnímu prostředí a přírodním zdrojům jsou životně důležitá poslání, která jsou posílena instalací foto-voltaického systému o výkonu 50 kW a inovativního systému podlahového vytápění pro bezpečné a pohodlné pracovní prostředí.

Sirman se pyšní vysoce účinnou infrastrukturou o rozloze 2700 m2 s obráběcími stroji, kde na 5 automatických pracovních centrech provozovaných na 3 směny denně jsou speciálně pro zařízení značky Sirman obráběny jednotlivé součásti strojů.

Nový robotický systém leštění opatřený dvěma roboty Kawasaki a 10 různých matricových stylů je dnes jedním z nejvyspělejších na světě, jež je schopný dosáhnout perfektních výsledků bez zásahu lidské ruky.

Na rozloze 6000 m2 je společnost Sirman rozdělena do 3 výrobních částí.

Jedna z oblastí se věnuje výrobě potravinářských expozic, indukčních varných desek a další moderní produktů pro vaření, druhá je na výrobu všech barových a nápojových strojů a ponorných mixérů a konečně třetí z nich je vybavena obráběcím centrem pro nerezovou ocel pro výrobu panini kontaktních grilů, opékačů topinek a pecí na pizzu.

sede-sirman-usasede-sirman-china

V současné době se Sirman může pochlubit deseti výrobními zařízeními, jež se hrdě nacházejí v oblasti Veneto - pro nejlepší „Made in Italy“ produkty. Pro rychlé uspokojení zákaznických požadavků firma Sirman založila pobočku v Chicagu v roce 1999 a pobočku v Šanghaji v roce 2005, obě mají skladové prostory, poskytují servisní služby, aby co nejlépe uspokojily potřeby trhu v USA a v Číně.

Nejnovější výrobní zařízení Sirman se věnuje výrobě strojů na vakuové balení. Tento produkt dále rozšiřuje škálu výrobků značky Sirman, dosahujících vynikajících výsledků s vysokými požadavky na spokojenost zákazníků.

showroom

Sirman má přehled o nových trendech stravovacích služeb, nejvíce inovativních technologiích a požadavcích nejlepších šéfkuchařů. Aby mohl poskytovat řešení na neustále se měnícím trhu, Sirman si cení vzdělávání a rozvoje pracovníků a komplexní firemní komunikace, čímž vyzdvihuje značné množství důležitých aktivit. Je nesmírně důležité uznat kvalitu výrobků, protože to je jediný způsob, jak zákazníci pochopí každodenní výhody nových řešení a plné projevení schopností a dovedností.

Sirman hodlá podporovat kvalitu práce profesionálů prostřednictvím sponzorování společenských událostí italského kulinářského týmu a slavných osobností kulinářského světa, přednáškami a semináři vedenými odborníky v oboru, publikacemi receptů od světoznámých kuchařských mistrů, multimédii a časopisem Zafferano , jež je zcela zaměřen na potravinářské služby a na služby pro kulinářské profesionály s poznatky od nejlepších kulinářských odborníků.

Kategorie, ve kterých vám nabízíme produkty tohoto výrobce