NÁŘEZOVÝ STROJ GRAVITAČNÍ SMART 250 BRL PA
| Objednávkový kód | 1525BR1602W |
| Záruka | 12 měsíců |
| Dostupnost | Skladem |
| Výrobce | SIRMAN spa |
| Cena bez DPH | 14 500 Kč |
| Cena bez DPH | 609,24 € |
| Cena s DPH | 17 545 Kč |
| Objednávkový kód | 1525BR1602W |
| Záruka | 12 měsíců |
| Dostupnost | Skladem |
| Výrobce | SIRMAN spa |
| Cena bez DPH | 14 500 Kč |
| Cena bez DPH | 609,24 € |
| Cena s DPH | 17 545 Kč |
Nářezový stroj SMART 250 PA BRL s nožem o průměru 250 mm s uložením posuvného stolu našikmo, od italského výrobce SIRMAN.
Moderní řada SMART nahrazuje model TOPAZ a přináší vyšší komfort obsluhy, robustnější konstrukci a ještě snadnější údržbu.
Hlavní vlastnosti:
Konstrukce a zpracování:
Vybaven řemínkovým pohonem:
Standardní vybavení:
Volitelné příslušenství:
Barevné provedení k dispozici bez příplatku, nutno specifikovat při objednávce nářezové stroje.
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| napětí | 230 V |
| příkon | 132 W |
| pohon | řemínkový |
| průměr nože | 250 mm |
| řezná plocha | 225 x 240 mm |
| max. tloušťka plátku | 13 mm |
| stupeň zátěže | lehká zátěž |
| rozměr (š.hl.v.) | 555 x 460 x 460 mm |
| váha | 15,5 kg |
Servis, opravy a náhradní díly
Tento výrobek je určen pro dlouhodobé profesionální použití.
Prodávající zajišťuje servisní podporu a dostupnost náhradních dílů.
Náhradní díly jsou dostupné po dobu obvyklé životnosti zařízení, minimálně v rozsahu stanoveném právními předpisy.
V případě závady je primárním řešením odborná oprava zařízení.
Pro konkrétní informace nás 6hADR9jm5mrh