BALIČKA VAKUOVÁ STOLNÍ KOMOROVÁ W8 TOP 50 BX
| Objednávkový kód | S3350281008BX2 |
| Záruka | 12 měsíců |
| Dostupnost | 3-7 týdnů |
| Výrobce | SIRMAN spa |
| Cena bez DPH | 98 640 Kč |
| Cena bez DPH | 4 144,54 € |
| Cena s DPH | 119 354 Kč |
| Objednávkový kód | S3350281008BX2 |
| Záruka | 12 měsíců |
| Dostupnost | 3-7 týdnů |
| Výrobce | SIRMAN spa |
| Cena bez DPH | 98 640 Kč |
| Cena bez DPH | 4 144,54 € |
| Cena s DPH | 119 354 Kč |
Vakuová balička stolní komorová W8 TOP 50 BX od italského výrobce SIRMAN.
Profesionální vakuová balička vhodná pro gastronomické provozy,
restaurace, řeznictví i výrobu potravin.
Vhodná pro vakuování potravin, masa, uzenin, sýrů i hotových pokrmů.
Volitelné příslušenství:
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| napětí | 230 V |
| příkon | 750 W |
| sací výkon vak. pumpy | 20 m3/hod. |
| šířka svářecí lišty | 510 mm |
| rozměr vnitřní | 545 x 460 x 190 mm |
| rozměr vnější (š.hl.v.) | 609 x 640 x 605 mm |
| váha | 70 kg |
Servis, opravy a náhradní díly
Tento výrobek je určen pro dlouhodobé profesionální použití.
Prodávající zajišťuje servisní podporu a dostupnost náhradních dílů.
Náhradní díly jsou dostupné po dobu obvyklé životnosti zařízení, minimálně v rozsahu stanoveném právními předpisy.
V případě závady je primárním řešením odborná oprava zařízení.
Pro konkrétní informace nás 6hADR9jm5mrh