MOTOROVÝ BLOK PRO MIXÉR PONORNÝ VORTEX 75 VT
| Objednávkový kód | 66470502 |
| Záruka | 12 měsíců |
| Dostupnost | 3-7 týdnů |
| Výrobce | SIRMAN spa |
| Cena bez DPH | 9 980 Kč |
| Cena bez DPH | 419,33 € |
| Cena s DPH | 12 076 Kč |
| Objednávkový kód | 66470502 |
| Záruka | 12 měsíců |
| Dostupnost | 3-7 týdnů |
| Výrobce | SIRMAN spa |
| Cena bez DPH | 9 980 Kč |
| Cena bez DPH | 419,33 € |
| Cena s DPH | 12 076 Kč |
Ruční ponorný mixér a šlehač VORTEX 75 VARIOTRONIC od italského výrobce SIRMAN.
Volitelné příslušenství:
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| napětí | 230 V |
| příkon | 750 W |
| počet otáček šlehač | 350-1800 ot./min. |
| počet otáček mixer | 2200-11500 ot./min. |
| rozměr motorového bloku | 125 x 190 x 390 mm |
| rozměr šlehacího nástavce | 125 x 390 mm |
| délka nohy | 35, 45 cm |
| průměr zvonu | 10 cm |
| váha | 4 kg |
| Název | Kód | Cena bez DPH | Dostupnost | |
|---|---|---|---|---|
| NOHA MIXERU 350 MM PRO VORTEX 43 - 75 | 66203500 | 5 150 Kč | 3-7 týdnů | |
| NOHA MIXERU 450 MM PRO VORTEX 43 - 75 | 66204500 | 5 360 Kč | 3-7 týdnů | |
| ŠLEHACÍ NÁSTAVEC PRO VORTEX 43-75 | 66209000 | 6 550 Kč | 3-7 týdnů | |
| NÁSTĚNNÝ DRŽÁK PRO MIXERY/ŠLEHAČE | IB2280122 | 1 130 Kč | 3-7 týdnů | |
| DRŽÁK RUČNÍHO MIXERU - UNIVERZÁLNÍ | 66201000 | 5 150 Kč | 3-7 týdnů | |
| KUFŘÍK VORTEX | IB4004060 | 1 300 Kč | 3-7 týdnů |
Servis, opravy a náhradní díly
Tento výrobek je určen pro dlouhodobé profesionální použití.
Prodávající zajišťuje servisní podporu a dostupnost náhradních dílů.
Náhradní díly jsou dostupné po dobu obvyklé životnosti zařízení, minimálně v rozsahu stanoveném právními předpisy.
V případě závady je primárním řešením odborná oprava zařízení.
Pro konkrétní informace nás 6hADR9jm5mrh