TVAROVAČKA RUČNÍ NA MASOVÉ SMĚSI SA 100, průměr 100 mm
| Objednávkový kód | 40004100 |
| Záruka | 12 měsíců |
| Dostupnost | 3-7 týdnů |
| Výrobce | SIRMAN spa |
| Cena bez DPH | 7 980 Kč |
| Cena bez DPH | 335,29 € |
| Cena s DPH | 9 656 Kč |
| Objednávkový kód | 40004100 |
| Záruka | 12 měsíců |
| Dostupnost | 3-7 týdnů |
| Výrobce | SIRMAN spa |
| Cena bez DPH | 7 980 Kč |
| Cena bez DPH | 335,29 € |
| Cena s DPH | 9 656 Kč |
Tvarovačka ruční na masové směsi SA 100 od italského výrobce SIRMAN.
Lze doobjednat
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| průměr | 100 mm |
| rozměr (š.hl.v.) | 310 x 380 x 320 mm |
| váha | 4,5 kg |
| Název | Kód | Cena bez DPH | Dostupnost | |
|---|---|---|---|---|
| SADA DĚLÍCÍCH CELOFÁNOVÝCH LISTŮ, průměr 100 mm, 1 KG | 28010605 | 880 Kč | Skladem |
Servis, opravy a náhradní díly
Tento výrobek je určen pro dlouhodobé profesionální použití.
Prodávající zajišťuje servisní podporu a dostupnost náhradních dílů.
Náhradní díly jsou dostupné po dobu obvyklé životnosti zařízení, minimálně v rozsahu stanoveném právními předpisy.
V případě závady je primárním řešením odborná oprava zařízení.
Pro konkrétní informace nás 6hADR9jm5mrh