TVAROVAČKA RUČNÍ NA MASOVÉ SMĚSI SA 130, průměr 130 mm
| Objednávkový kód | 40004130 |
| Záruka | 12 měsíců |
| Dostupnost | Skladem |
| Výrobce | SIRMAN spa |
| Cena bez DPH | 8 780 Kč |
| Cena bez DPH | 368,91 € |
| Cena s DPH | 10 624 Kč |
| Objednávkový kód | 40004130 |
| Záruka | 12 měsíců |
| Dostupnost | Skladem |
| Výrobce | SIRMAN spa |
| Cena bez DPH | 8 780 Kč |
| Cena bez DPH | 368,91 € |
| Cena s DPH | 10 624 Kč |
Tvarovačka ruční na masové směsi SA 130 od italského výrobce SIRMAN.
Lze doobjednat
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| průměr | 130 mm |
| rozměr (š.hl.v.) | 360 x 460 x 360 mm |
| váha | 6 kg |
| Název | Kód | Cena bez DPH | Dostupnost | |
|---|---|---|---|---|
| SADA DĚLÍCÍCH CELOFÁNOVÝCH LISTŮ, průměr 130 mm, 1 KG | 28010608 | 970 Kč | Skladem |
Servis, opravy a náhradní díly
Tento výrobek je určen pro dlouhodobé profesionální použití.
Prodávající zajišťuje servisní podporu a dostupnost náhradních dílů.
Náhradní díly jsou dostupné po dobu obvyklé životnosti zařízení, minimálně v rozsahu stanoveném právními předpisy.
V případě závady je primárním řešením odborná oprava zařízení.
Pro konkrétní informace nás 6hADR9jm5mrh