TOASTER PRŮBĚŽNÝ ROLLER TOAST BREAKFAST VV
| Objednávkový kód | 30145602 |
| Záruka | 12 měsíců |
| Dostupnost | 3-7 týdnů |
| Výrobce | SIRMAN spa |
| Cena bez DPH | 24 250 Kč |
| Cena bez DPH | 1 018,91 € |
| Cena s DPH | 29 343 Kč |
| Recyklační poplatek bez DPH | 13,55 Kč |
| Objednávkový kód | 30145602 |
| Záruka | 12 měsíců |
| Dostupnost | 3-7 týdnů |
| Výrobce | SIRMAN spa |
| Cena bez DPH | 24 250 Kč |
| Cena bez DPH | 1 018,91 € |
| Cena s DPH | 29 343 Kč |
| Recyklační poplatek bez DPH | 13,55 Kč |
Průběžný toaster ROLLER BREAKFAST VV od italského výrobce SIRMAN.
Toaster je vybaven:
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| napětí | 230 nebo 400 V |
| příkon | 2,66 kW |
| výkon | 80 - 360 toastů/hod. |
| rozměr mřížky | 220 x 330 mm |
| rozměr (š.hl.v.) | 370 x 630 x 340 mm |
| váha | 15,5 kg |
Servis, opravy a náhradní díly
Tento výrobek je určen pro dlouhodobé profesionální použití.
Prodávající zajišťuje servisní podporu a dostupnost náhradních dílů.
Náhradní díly jsou dostupné po dobu obvyklé životnosti zařízení, minimálně v rozsahu stanoveném právními předpisy.
V případě závady je primárním řešením odborná oprava zařízení.
Pro konkrétní informace nás 6hADR9jm5mrh