SIRIO/CP 1N VV FRAPPÉ SHAKER NÁSTĚNNÝ - objem 0,9 l
| Objednávkový kód | 65553602 |
| Záruka | 12 měsíců |
| Dostupnost | 3-7 týdnů |
| Výrobce | SIRMAN spa |
| Cena bez DPH | 6 380 Kč |
| Cena bez DPH | 268,07 € |
| Cena s DPH | 7 720 Kč |
| Objednávkový kód | 65553602 |
| Záruka | 12 měsíců |
| Dostupnost | 3-7 týdnů |
| Výrobce | SIRMAN spa |
| Cena bez DPH | 6 380 Kč |
| Cena bez DPH | 268,07 € |
| Cena s DPH | 7 720 Kč |
Nástěnný jednonádobkový frappé shaker SIRIO/CP 1N VV od italského výrobce SIRMAN.
Standardní vybavení:
Volitelné příslušenství:
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| napětí | 230 V |
| příkon | 120 W |
| model | nástěnný |
| počet zásobníků | 1 |
| objem nádoby | 0,9 l |
| provedení nádoby | nerez |
| plynulá regulace otáček | Ano |
| počet ot./min. | 4000-14000 |
| provedení motor. bloku | chromované |
| rozměr (š.hl.v.) | 110 x 150 x 375 mm |
| váha | 2 kg |
| Název | Kód | Cena bez DPH | Dostupnost | |
|---|---|---|---|---|
| NÁDOBA NEREZ 0,9 L PRO SIRIO | 65010200 | 510 Kč | Skladem |
Servis, opravy a náhradní díly
Tento výrobek je určen pro dlouhodobé profesionální použití.
Prodávající zajišťuje servisní podporu a dostupnost náhradních dílů.
Náhradní díly jsou dostupné po dobu obvyklé životnosti zařízení, minimálně v rozsahu stanoveném právními předpisy.
V případě závady je primárním řešením odborná oprava zařízení.
Pro konkrétní informace nás 6hADR9jm5mrh