SIRIO/C 2N VV FRAPPÉ SHAKER STOLNÍ - objem 0,9 l
| Objednávkový kód | 65523602 |
| Záruka | 12 měsíců |
| Dostupnost | 3-7 týdnů |
| Výrobce | SIRMAN spa |
| Cena bez DPH | 13 480 Kč |
| Cena bez DPH | 566,39 € |
| Cena s DPH | 16 311 Kč |
| Recyklační poplatek bez DPH | 3,05 Kč |
| Objednávkový kód | 65523602 |
| Záruka | 12 měsíců |
| Dostupnost | 3-7 týdnů |
| Výrobce | SIRMAN spa |
| Cena bez DPH | 13 480 Kč |
| Cena bez DPH | 566,39 € |
| Cena s DPH | 16 311 Kč |
| Recyklační poplatek bez DPH | 3,05 Kč |
Stolní dvounádobkový frappé shaker SIRIO/CN 2 VV od italského výrobce SIRMAN.
Standardní vybavení:
Volitelné příslušenství:
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| napětí | 230 V |
| příkon | 2 x 120 W |
| model | stolní |
| počet zásobníků | 2 |
| objem nádoby | 0,9 l |
| provedení nádoby | nerez |
| plynulá regulace otáček | Ano |
| počet ot./min. | 4000-14000 |
| provedení motor. bloku | chromované |
| rozměr (š.hl.v.) | 300 x 195 x 500 mm |
| váha | 6 kg |
| Název | Kód | Cena bez DPH | Dostupnost | |
|---|---|---|---|---|
| NÁDOBA NEREZ 0,9 L PRO SIRIO | 65010200 | 510 Kč | Skladem |
Servis, opravy a náhradní díly
Tento výrobek je určen pro dlouhodobé profesionální použití.
Prodávající zajišťuje servisní podporu a dostupnost náhradních dílů.
Náhradní díly jsou dostupné po dobu obvyklé životnosti zařízení, minimálně v rozsahu stanoveném právními předpisy.
V případě závady je primárním řešením odborná oprava zařízení.
Pro konkrétní informace nás 6hADR9jm5mrh