SIRIO/C 2 VV FRAPPÉ SHAKER STOLNÍ - objem 0,55 l
| Objednávkový kód | 65023002 |
| Záruka | 12 měsíců |
| Dostupnost | 3-7 týdnů |
| Výrobce | SIRMAN spa |
| Cena bez DPH | 12 590 Kč |
| Cena bez DPH | 528,99 € |
| Cena s DPH | 15 234 Kč |
| Objednávkový kód | 65023002 |
| Záruka | 12 měsíců |
| Dostupnost | 3-7 týdnů |
| Výrobce | SIRMAN spa |
| Cena bez DPH | 12 590 Kč |
| Cena bez DPH | 528,99 € |
| Cena s DPH | 15 234 Kč |
Stolní dvounádobkový frappé shaker SIRIO/C 2 VV od italského výrobce SIRMAN.
Standardní vybavení:
Volitelné příslušenství:
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| napětí | 230 V |
| příkon | 2 x 100 W |
| model | stolní |
| počet zásobníků | 2 |
| objem nádoby | 0,55 l |
| provedení nádoby | polykarbonát |
| plynulá regulace otáček | Ano |
| počet ot./min. | 4000-14000 |
| provedení motor. bloku | chromované |
| rozměr (š.hl.v.) | 300 x 195 x 485 mm |
| váha | 5 kg |
| Název | Kód | Cena bez DPH | Dostupnost | |
|---|---|---|---|---|
| NÁDOBKA POLYKARBONÁT 0,55 L PRO SIRIO | IB4050100 | Cena na dotaz Kč | Skladem | |
| NÁDOBA NEREZ 0,55 L PRO SIRIO | 65010100 | 430 Kč | Skladem |
Servis, opravy a náhradní díly
Tento výrobek je určen pro dlouhodobé profesionální použití.
Prodávající zajišťuje servisní podporu a dostupnost náhradních dílů.
Náhradní díly jsou dostupné po dobu obvyklé životnosti zařízení, minimálně v rozsahu stanoveném právními předpisy.
V případě závady je primárním řešením odborná oprava zařízení.
Pro konkrétní informace nás 6hADR9jm5mrh