NÁŘEZOVÝ STROJ GRAVITAČNÍ TOPAZ 250
| Objednávkový kód | 14250522 |
| Záruka | 12 měsíců |
| Dostupnost | 3-7 týdnů |
| Výrobce | SIRMAN spa |
| Cena bez DPH | 17 450 Kč |
| Cena bez DPH | 733,19 € |
| Cena s DPH | 21 115 Kč |
| Recyklační poplatek bez DPH | 3,05 Kč |
| Objednávkový kód | 14250522 |
| Záruka | 12 měsíců |
| Dostupnost | 3-7 týdnů |
| Výrobce | SIRMAN spa |
| Cena bez DPH | 17 450 Kč |
| Cena bez DPH | 733,19 € |
| Cena s DPH | 21 115 Kč |
| Recyklační poplatek bez DPH | 3,05 Kč |
Nářezový stroj TOPAZ 250 s nožem o průměru 250 mm s uložením posuvného stolu našikmo, od italského výrobce SIRMAN.
Vybaven řemínkovým pohonem:
Standardní vybavení:
Volitelné příslušenství:
Za příplatek lze dodat přímo s teflonovým nožem pro univerzálnější použití.
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| napětí | 230 V |
| příkon | 145 W |
| pohon | řemínkový |
| průměr nože | 250 mm |
| max. tloušťka plátku | 13 mm |
| řezná plocha | 220 x 225 mm |
| stupeň zátěže | lehká zátěž |
| rozměr (š.hl.v.) | 410 x 515 x 455 mm |
| váha | 15,5 kg |
| Název | Kód | Cena bez DPH | Dostupnost | |
|---|---|---|---|---|
| OLEJNIČKA 50ml - PRO ÚDRŽBU POJEZDU NÁŘEZOVÉHO STROJE | 19563008 | 75 Kč | Skladem |
Servis, opravy a náhradní díly
Tento výrobek je určen pro dlouhodobé profesionální použití.
Prodávající zajišťuje servisní podporu a dostupnost náhradních dílů.
Náhradní díly jsou dostupné po dobu obvyklé životnosti zařízení, minimálně v rozsahu stanoveném právními předpisy.
V případě závady je primárním řešením odborná oprava zařízení.
Pro konkrétní informace nás 6hADR9jm5mrh