MLÝNEK NA MASO TC 32 MONTANA Y12 4HP FULL CONTROL 400V
| Objednávkový kód | 2132201J21233 |
| Záruka | 12 měsíců |
| Dostupnost | 3-7 týdnů |
| Výrobce | SIRMAN spa |
| Cena bez DPH | 146 210 Kč |
| Cena bez DPH | 6 143,28 € |
| Cena s DPH | 176 914 Kč |
| Objednávkový kód | 2132201J21233 |
| Záruka | 12 měsíců |
| Dostupnost | 3-7 týdnů |
| Výrobce | SIRMAN spa |
| Cena bez DPH | 146 210 Kč |
| Cena bez DPH | 6 143,28 € |
| Cena s DPH | 176 914 Kč |
Mlýnek na maso TC 42 MONTANA Y12 4 HP FULL CONTROL/ 400 V od italského výrobce SIRMAN.
Profesionální mlýnek na maso určený pro vysokou zátěž
a nepřetržitý provoz v řeznictvích, středních
gastro provozech i a menších výrobních provozech.
Model MONTANA představuje vysoce výkonnou řadu mlýnků – přičemž Full
Control nabízí rozšířené řízení provozu a možnost připojení
doplňkových zařízení.
Mlecí hlava:
Základní vybavení:
Volitelné příslušenství:
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| napětí | 400 V |
| příkon | 3 675 W |
| výkon | 800-1000 kg/hod. |
| pohon | šnekový |
| průměr mlecí hlavy | 130 mm |
| stupeň zátěže | vysoká zátěž |
| rozměr (š.hl.v.) | 590 x 970 x 800 mm |
| váha | 91 kg |