BALIČKA MANUÁLNÍ DIPA 50 M2B
| Objednávkový kód | 40612112 |
| Dostupnost | 3-7 týdnů |
| Výrobce | SIRMAN spa |
| Cena bez DPH | 13 800 Kč |
| Cena bez DPH | 579,83 € |
| Cena s DPH | 16 698 Kč |
| Objednávkový kód | 40612112 |
| Dostupnost | 3-7 týdnů |
| Výrobce | SIRMAN spa |
| Cena bez DPH | 13 800 Kč |
| Cena bez DPH | 579,83 € |
| Cena s DPH | 16 698 Kč |
Balička manuální DIPA 50 M2B od italského výrobce SIRMAN.
Určená pro rychlé a hygienické balení potravin pomocí strečové
fólie.
Vhodná pro provozy s vyšší zátěží jako jsou supermarkety, řeznictví,
lahůdky, gastro provozy i menší výrobny.
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| napětí | 230 V |
| příkon | 190 W |
| max. šířka fólie | 500 mm |
| rozměr vyhřívané plochy | 290 x 165 mm |
| rozměr (š.hl.v.) | 553 × 525 × 125 mm |
| váha | 15 kg |
| Název | Kód | Cena bez DPH | Dostupnost | |
|---|---|---|---|---|
| FÓLIE NA BALENÍ - ROLE 1500/350 MM 13µm | 48010011 | 2 530 Kč | 3-7 týdnů | |
| FÓLIE NA BALENÍ - ROLE 1500/400 MM 13µm | 48010012 | 2 700 Kč | 3-7 týdnů |
Servis, opravy a náhradní díly
Tento výrobek je určen pro dlouhodobé profesionální použití.
Prodávající zajišťuje servisní podporu a dostupnost náhradních dílů.
Náhradní díly jsou dostupné po dobu obvyklé životnosti zařízení, minimálně v rozsahu stanoveném právními předpisy.
V případě závady je primárním řešením odborná oprava zařízení.
Pro konkrétní informace nás 6hADR9jm5mrh