VITRÍNA STOLNÍ VISTA P3 BOLD BRIOCHE - VYHŘÍVANÁ
| Objednávkový kód | 30418802 |
| Dostupnost | 3-7 týdnů |
| Výrobce | SIRMAN spa |
| Cena bez DPH | 15 410 Kč |
| Cena bez DPH | 647,48 € |
| Cena s DPH | 18 646 Kč |
| Objednávkový kód | 30418802 |
| Dostupnost | 3-7 týdnů |
| Výrobce | SIRMAN spa |
| Cena bez DPH | 15 410 Kč |
| Cena bez DPH | 647,48 € |
| Cena s DPH | 18 646 Kč |
Vitrína stolní vyhřívaná VISTA P3 BOLD BRIOCHE od italského výrobce SIRMAN.
Vhodná pro vystavení a uchování croissantů, briošek, dezertů, sendvičů, pizzy a dalších snacků v kavárnách, bistrech nebo fast food provozech.
Verze BRIOCHE je vybavena nízkoteplotním ohřevem s termostatickou
regulací, která je speciálně navržena pro pečivo.
Umožňuje udržet briošky a sladké pečivo měkké a vizuálně čerstvé po
celý den, aniž by docházelo k jejich vysušování.
Rozměr vnitřních polic:
Volitelné příslušenství:
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| napětí | 230 V |
| příkon | 300 W |
| teplotní rozsah | max. + 40 °C |
| rozměr police | 530 x 356 mm |
| rozměr 2. police | 530 x 320 mm |
| rozměr 3. police | 530 x 300 mm |
| rozměr (š.hl.v.) | 550 x 405 x 565 mm |
| váha | 16 kg |