GRIL KONTAKTNÍ DIGITÁLNÍ L RR-RR TIMER
| Objednávkový kód | 34D3331102SI |
| Záruka | 12 měsíců |
| Dostupnost | 3-7 týdnů |
| Výrobce | SIRMAN spa |
| Cena bez DPH | 29 190 Kč |
| Cena bez DPH | 1 226,47 € |
| Cena s DPH | 35 320 Kč |
| Objednávkový kód | 34D3331102SI |
| Záruka | 12 měsíců |
| Dostupnost | 3-7 týdnů |
| Výrobce | SIRMAN spa |
| Cena bez DPH | 29 190 Kč |
| Cena bez DPH | 1 226,47 € |
| Cena s DPH | 35 320 Kč |
Dvojitý digitální gril L RR TIMER od italského výrobce SIRMAN.
Provedení grilovací plochy:
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| napětí | 230 V |
| příkon | 3 000 W |
| počet grilovacích ploch | 2 |
| počet regulovatelných zón | 2 |
| rozměr grilovací plochy | 500 x 255 mm |
| rozměr (š.hl.v.) | 530 x 389 x 508 mm - otevř. |
| váha | 29 kg |
Servis, opravy a náhradní díly
Tento výrobek je určen pro dlouhodobé profesionální použití.
Prodávající zajišťuje servisní podporu a dostupnost náhradních dílů.
Náhradní díly jsou dostupné po dobu obvyklé životnosti zařízení, minimálně v rozsahu stanoveném právními předpisy.
V případě závady je primárním řešením odborná oprava zařízení.
Pro konkrétní informace nás 6hADR9jm5mrh