MOTOROVÝ BLOK PRO MIXÉR PONORNÝ STORM
| Objednávkový kód | 66110102 |
| Záruka | 12 měsíců |
| Dostupnost | 3-7 týdnů |
| Výrobce | SIRMAN spa |
| Cena bez DPH | 3 620 Kč |
| Cena bez DPH | 149,59 € |
| Cena s DPH | 4 380 Kč |
| Objednávkový kód | 66110102 |
| Záruka | 12 měsíců |
| Dostupnost | 3-7 týdnů |
| Výrobce | SIRMAN spa |
| Cena bez DPH | 3 620 Kč |
| Cena bez DPH | 149,59 € |
| Cena s DPH | 4 380 Kč |
Ruční ponorný tyčový mixér STORM od italského výrobce SIRMAN.
Příslušenství:
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| napětí | 230 V |
| příkon | 200 W |
| počet otáček | 12500 ot./min. |
| průměr zvonu | 75 mm |
| délka nohy | 29 cm |
| rozměr (š.hl.v.) | 225 x 560 x 140 mm |
| váha | 1,1 kg |
| Název | Kód | Cena bez DPH | Dostupnost | |
|---|---|---|---|---|
| NOHA MIXÉRU 160 MM PRO MIXÉR PONORNÝ STORM | 66101600 | 2 260 Kč | 3-7 týdnů | |
| NOHA MIXÉRU 220 MM PRO MIXÉR PONORNÝ STORM | 66102200 | 2 480 Kč | 3-7 týdnů |