HNĚTAČ TĚSTA SPIRÁLOVÝ - HERCULES 10 230V - S PEVNOU HLAVOU / 1 RYCHLOST - NÁDOBA 12 L
| Objednávkový kód | 40871002 |
| Záruka | 12 měsíců |
| Dostupnost | 3-7 týdnů |
| Výrobce | SIRMAN spa |
| Cena bez DPH | 32 760 Kč |
| Cena bez DPH | 1 376,47 € |
| Cena s DPH | 39 640 Kč |
| Objednávkový kód | 40871002 |
| Záruka | 12 měsíců |
| Dostupnost | 3-7 týdnů |
| Výrobce | SIRMAN spa |
| Cena bez DPH | 32 760 Kč |
| Cena bez DPH | 1 376,47 € |
| Cena s DPH | 39 640 Kč |
Spirálový hnětač těsta s pevnou hlavou HERCULES 10/ 230 V od italského výrobce SIRMAN.
Spirálový hnětač je vhodný především pro pizzerie, pekárny a další provozy, kde je potřeba zpracovávat tuhá těsta, zejména různé druhy těst na pizzu.
Základní výbava:
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| napětí | 230 V |
| příkon | 370 W |
| počet rychlostí | 1 |
| otáčky nádoby | 13 ot./min. |
| otáčky spirálového nástavce | 83 ot./min. |
| objem nádoby | 12 l |
| max. zpracovatelné množství | 8 KG |
| rozměr nádoby (průměr/výška) | 280 x 190 mm |
| rozměr (š.hl.v.) | 305 x 580 x 825 mm |
| * | výška vč. zdvihnutého ochranného krytu |
| váha | 44 kg |