HNĚTAČ TĚSTA SPIRÁLOVÝ - HERCULES 30 230V - S PEVNOU HLAVOU / 2 RYCHLOSTI - NÁDOBA 32 L
| Objednávkový kód | 40873102 |
| Záruka | 12 měsíců |
| Dostupnost | 3-7 týdnů |
| Výrobce | SIRMAN spa |
| Cena bez DPH | 53 120 Kč |
| Cena bez DPH | 2 231,93 € |
| Cena s DPH | 64 275 Kč |
| Objednávkový kód | 40873102 |
| Záruka | 12 měsíců |
| Dostupnost | 3-7 týdnů |
| Výrobce | SIRMAN spa |
| Cena bez DPH | 53 120 Kč |
| Cena bez DPH | 2 231,93 € |
| Cena s DPH | 64 275 Kč |
Spirálový hnětač těsta s pevnou hlavou HERCULES 30 – 2 rychlosti/230 V od italského výrobce SIRMAN<?XML:NAMESPACE PREFIX = „[default] http://www.w3.org/2000/svg“ NS = „http://www.w3.org/2000/svg“ /><svg aria-hidden=true class=„block h-[0.75em] w-[0.75em] stroke-current stroke-[0.75]“ xmlns=„http://www.w3.org/2000/svg“ width=„20“ height=„20“ data-rtl-flip=""><use href=„/cdn/assets/sprites-core-45720d6d.svg#304883“ fill=„currentColor“></use></svg>.
Spirálový hnětač je vhodný především pro pizzerie, pekárny a další provozy, kde je potřeba zpracovávat tuhá těsta, zejména různé druhy těst na pizzu.
Základní výbava:
Volitelné příslušenství:
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| napětí | 230 V |
| příkon | 1000 W |
| počet rychlostí | 2 |
| otáčky nádoby | 10 a 20 ot./min. |
| otáčky spirálového nástavce | 85 a 170 ot./min. |
| objem nádoby | 32 l |
| max. zpracovatelné množství | 25 KG |
| rozměr nádoby (průměr/výška) | 400 x 260 mm |
| rozměr (š.hl.v.)* | 440 x 740 x 1050 mm |
| * | Výška vč.zdvihnutého ochr.krytu. |
| váha | 118,5 kg |
| Název | Kód | Cena bez DPH | Dostupnost | |
|---|---|---|---|---|
| TIMER - PRO HNĚTAČE TĚSTA HERCULES 20, 30, 40, 50 | TIMER | 950 Kč | 3-7 týdnů | |
| KOLEČKA S BRZDOU SADA | 40871000 | 950 Kč | 3-7 týdnů |