BALIČKA VAKUOVÁ KOMOROVÁ VERTIGO 30
| Objednávkový kód | S3330201804BX2 |
| Záruka | 12 měsíců |
| Dostupnost | 3-7 týdnů |
| Výrobce | SIRMAN spa |
| Cena bez DPH | 52 960 Kč |
| Cena bez DPH | 2 225,21 € |
| Cena s DPH | 64 082 Kč |
| Objednávkový kód | S3330201804BX2 |
| Záruka | 12 měsíců |
| Dostupnost | 3-7 týdnů |
| Výrobce | SIRMAN spa |
| Cena bez DPH | 52 960 Kč |
| Cena bez DPH | 2 225,21 € |
| Cena s DPH | 64 082 Kč |
Vakuová balička VERTIGO 30 od italského výrobce SIRMAN.
Profesionální vertikální vakuová balička určená pro vakuování
kapalin, granulátů i práškových produktů.
Ideální pro gastronomické provozy, potravinářství i profesionální
balení citlivých nebo sypkých surovin, kde je potřeba stabilní poloha
produktu během vakuování.
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| napětí | 230 V |
| příkon | 0,15 kW |
| šířka svářecí lišty | 310 mm |
| kapacita vakuové pumpy | 4 m3/hod. |
| kapacita olejové nádrže | 0,125 l |
| rozměr vnitřní/komora (š.hl.v.) | 326 x 60 x 250 mm |
| rozměr (š.hl.v.)* | 396 x 416 x 521 mm |
| * | s vyklopeným víkem |
| váha | 22 kg |
| Název | Kód | Cena bez DPH | Dostupnost | |
|---|---|---|---|---|
| SÁČEK HLADKÝ PRO KOMOROVÉ VAKUOVÉ BALENÍ 160x300 MM 95my (100 ks) | PAPE951603 | 180 Kč | Skladem | |
| SÁČEK HLADKÝ PRO KOMOROVÉ VAKUOVÉ BALENÍ 200x300 MM 95my (100 ks) | PAPE952003 | 200 Kč | Skladem | |
| SÁČEK HLADKÝ PRO KOMOROVÉ VAKUOVÉ BALENÍ 250x350 MM 95my (100 ks) | PAPE952503 | 280 Kč | Skladem | |
| SÁČEK HLADKÝ PRO KOMOROVÉ VAKUOVÉ BALENÍ 300x300 MM 95my (100 ks) | PAPE953003 | 290 Kč | Skladem |
Servis, opravy a náhradní díly
Tento výrobek je určen pro dlouhodobé profesionální použití.
Prodávající zajišťuje servisní podporu a dostupnost náhradních dílů.
Náhradní díly jsou dostupné po dobu obvyklé životnosti zařízení, minimálně v rozsahu stanoveném právními předpisy.
V případě závady je primárním řešením odborná oprava zařízení.
Pro konkrétní informace nás 6hADR9jm5mrh