SOFTCOOKER XP
| Objednávkový kód | 69100002 |
| Záruka | 12 měsíců |
| Dostupnost | 3-7 týdnů |
| Výrobce | SIRMAN spa |
| Cena bez DPH | 19 870 Kč |
| Cena bez DPH | 834,87 € |
| Cena s DPH | 24 043 Kč |
| Recyklační poplatek bez DPH | 3,05 Kč |
| Objednávkový kód | 69100002 |
| Záruka | 12 měsíců |
| Dostupnost | 3-7 týdnů |
| Výrobce | SIRMAN spa |
| Cena bez DPH | 19 870 Kč |
| Cena bez DPH | 834,87 € |
| Cena s DPH | 24 043 Kč |
| Recyklační poplatek bez DPH | 3,05 Kč |
SOFTCOOKER XP od italského výrobce SIRMAN.
Funkce:
Vakuové vaření (sous-vide cooking):
Volitelné příslušenství:
Zařízení není dodáváno s nádobou, nutno objednat zvlášť.
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| napětí | 230 V |
| příkon | 2 000 W |
| rozměr (š.hl.v.) | 130 x 260 x 340 mm |
| váha | 4,5 kg |
| Název | Kód | Cena bez DPH | Dostupnost | |
|---|---|---|---|---|
| DRŽÁK NA NÁDOBY DO 80 L | 69500000 | 2 900 Kč | 3-7 týdnů | |
| DRŽÁK/DĚLIČ SÁČKŮ DO VANY SOFTCOOKERU | 69450000 | 1 400 Kč | 3-7 týdnů |
Servis, opravy a náhradní díly
Tento výrobek je určen pro dlouhodobé profesionální použití.
Prodávající zajišťuje servisní podporu a dostupnost náhradních dílů.
Náhradní díly jsou dostupné po dobu obvyklé životnosti zařízení, minimálně v rozsahu stanoveném právními předpisy.
V případě závady je primárním řešením odborná oprava zařízení.
Pro konkrétní informace nás 6hADR9jm5mrh