BALIČKA VAKUOVÁ STOLNÍ KOMOROVÁ W8 40 EASY TOUCH BX
| Objednávkový kód | S33400281004BX2 |
| Záruka | 12 měsíců |
| Dostupnost | 3-7 týdnů |
| Výrobce | SIRMAN spa |
| Cena bez DPH | 75 560 Kč |
| Cena bez DPH | 3 174,79 € |
| Cena s DPH | 91 428 Kč |
| Objednávkový kód | S33400281004BX2 |
| Záruka | 12 měsíců |
| Dostupnost | 3-7 týdnů |
| Výrobce | SIRMAN spa |
| Cena bez DPH | 75 560 Kč |
| Cena bez DPH | 3 174,79 € |
| Cena s DPH | 91 428 Kč |
Balička vakuová stolní komorová W8 Easy Touch BX od italského výrobce SIRMAN.
Profesionální komorová vakuová balička vhodná do restaurací, gastro provozů i výroben.
Volitelné příslušenství:
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| napětí | 230 V |
| příkon | 750 W |
| šířka svářecí lišty | 410 mm |
| kapacita vakuové pumpy | 21 m3/hod. |
| rozměr vnitřní/komora (š.hl.v.) | 430 x 410 x 170 mm |
| rozměr (š.hl.v.)* | 493 x 585 x 422 mm |
| * | Výška vč.zdvihnutého ochr.krytu. |
| váha | 56 kg |
Servis, opravy a náhradní díly
Tento výrobek je určen pro dlouhodobé profesionální použití.
Prodávající zajišťuje servisní podporu a dostupnost náhradních dílů.
Náhradní díly jsou dostupné po dobu obvyklé životnosti zařízení, minimálně v rozsahu stanoveném právními předpisy.
V případě závady je primárním řešením odborná oprava zařízení.
Pro konkrétní informace nás 6hADR9jm5mrh