HNĚTAČ TĚSTA SPIRÁLOVÝ - HERCULES 20 230V - S VÝKLOPNOU HLAVOU / 1 RYCHLOST - NÁDOBA 21 L
| Objednávkový kód | 40872502 |
| Záruka | 12 měsíců |
| Dostupnost | 3-7 týdnů |
| Výrobce | SIRMAN spa |
| Cena bez DPH | 43 680 Kč |
| Cena bez DPH | 1 835,29 € |
| Cena s DPH | 52 853 Kč |
| Objednávkový kód | 40872502 |
| Záruka | 12 měsíců |
| Dostupnost | 3-7 týdnů |
| Výrobce | SIRMAN spa |
| Cena bez DPH | 43 680 Kč |
| Cena bez DPH | 1 835,29 € |
| Cena s DPH | 52 853 Kč |
Spirálový hnětač těsta s výklopnou hlavou HERCULES 20/230 V od italského výrobce SIRMAN.
Spirálový hnětač těsta je vhodný především pro pizzerie a pekárny, kde je potřeba zpracovávat tuhá těsta, zejména všechny druhy těst na pizzu.
Základní výbava:
Volitelné příslušenství:
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| napětí | 230 V |
| příkon | 750 W |
| počet rychlostí | 1 |
| otáčky nádoby | 10 ot./min. |
| otáčky spirálového nástavce | 85 ot./min. |
| objem nádoby | 21 l |
| max. zpracovatelné množství | 17 KG |
| rozměr nádoby (průměr/výška) | 360 x 210 mm |
| rozměr (š.hl.v.)* | 400 x 451 x 1125 mm |
| * | Výška vč. vyklopené hlavy. |
| váha | 88 kg |
| Název | Kód | Cena bez DPH | Dostupnost | |
|---|---|---|---|---|
| TIMER - PRO HNĚTAČE TĚSTA HERCULES 20, 30, 40, 50 | TIMER | 950 Kč | 3-7 týdnů | |
| KOLEČKA S BRZDOU SADA | 40871000 | 950 Kč | 3-7 týdnů |