GRIL KONTAKTNÍ PDC LR-LR - LITINOVÁ DESKA
| Objednávkový kód | 34A4661002SI |
| Záruka | 12 měsíců |
| Dostupnost | 3-7 týdnů |
| Výrobce | SIRMAN spa |
| Cena bez DPH | 17 640 Kč |
| Cena bez DPH | 741,18 € |
| Cena s DPH | 21 344 Kč |
| Objednávkový kód | 34A4661002SI |
| Záruka | 12 měsíců |
| Dostupnost | 3-7 týdnů |
| Výrobce | SIRMAN spa |
| Cena bez DPH | 17 640 Kč |
| Cena bez DPH | 741,18 € |
| Cena s DPH | 21 344 Kč |
Dvojitý kontaktní gril PDC LR-LR od italského výrobce SIRMAN.
Grilovací deska:
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| počet regulovatelných zón | 2 |
| počet grilovacích ploch | 2 |
| rozměr gril. plochy | 500 x 255 mm |
| materiál grilovací plochy | litina potažená spec.keramikou |
| provedení horní gril. desky | rýhované |
| provedení spodní gril. desky | hladké |
| rozměr (š.hl.v.)* | 515 x 435 x 500 mm - otevř. |
| příkon | 3 kW |
| napětí | 230 V |
| váha | 26 kg |
Servis, opravy a náhradní díly
Tento výrobek je určen pro dlouhodobé profesionální použití.
Prodávající zajišťuje servisní podporu a dostupnost náhradních dílů.
Náhradní díly jsou dostupné po dobu obvyklé životnosti zařízení, minimálně v rozsahu stanoveném právními předpisy.
V případě závady je primárním řešením odborná oprava zařízení.
Pro konkrétní informace nás 6hADR9jm5mrh