PLOTNA NA PALAČINKY TONDE S DRÁŽKOU 40 CM - ELEKTRICKÁ
| Objednávkový kód | 34A9102002KR |
| Záruka | 12 měsíců |
| Dostupnost | 3-7 týdnů |
| Výrobce | SIRMAN spa |
| Cena bez DPH | 10 920 Kč |
| Cena bez DPH | 458,82 € |
| Cena s DPH | 13 213 Kč |
| Objednávkový kód | 34A9102002KR |
| Záruka | 12 měsíců |
| Dostupnost | 3-7 týdnů |
| Výrobce | SIRMAN spa |
| Cena bez DPH | 10 920 Kč |
| Cena bez DPH | 458,82 € |
| Cena s DPH | 13 213 Kč |
Plotna na palačinky TONDE s keramickým povrchem od italského výrobce SIRMAN.
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| napětí | 230 V |
| příkon | 3 000 W |
| průměr plotýnky | 40 cm |
| rozměr | průměr 400 mm, výška 135 cm |
| váha | 11,5 kg |
Servis, opravy a náhradní díly
Tento výrobek je určen pro dlouhodobé profesionální použití.
Prodávající zajišťuje servisní podporu a dostupnost náhradních dílů.
Náhradní díly jsou dostupné po dobu obvyklé životnosti zařízení, minimálně v rozsahu stanoveném právními předpisy.
V případě závady je primárním řešením odborná oprava zařízení.
Pro konkrétní informace nás 6hADR9jm5mrh