PLOTNA NA PALAČINKY TONDE 35 CM - ELEKTRICKÁ
| Objednávkový kód | 34A9201002KR |
| Záruka | 12 měsíců |
| Dostupnost | 3-7 týdnů |
| Výrobce | SIRMAN spa |
| Cena bez DPH | 10 500 Kč |
| Cena bez DPH | 441,18 € |
| Cena s DPH | 12 705 Kč |
| Objednávkový kód | 34A9201002KR |
| Záruka | 12 měsíců |
| Dostupnost | 3-7 týdnů |
| Výrobce | SIRMAN spa |
| Cena bez DPH | 10 500 Kč |
| Cena bez DPH | 441,18 € |
| Cena s DPH | 12 705 Kč |
Plotna na palačinky TONDE s keramickým povrchem od italského výrobce SIRMAN.
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| napětí | 230 V |
| příkon | 2 500 W |
| průměr plotýnky | 35 cm |
| rozměr | průměr 350 mm, výška 135 cm |
| váha | 9,5 kg |
Servis, opravy a náhradní díly
Tento výrobek je určen pro dlouhodobé profesionální použití.
Prodávající zajišťuje servisní podporu a dostupnost náhradních dílů.
Náhradní díly jsou dostupné po dobu obvyklé životnosti zařízení, minimálně v rozsahu stanoveném právními předpisy.
V případě závady je primárním řešením odborná oprava zařízení.
Pro konkrétní informace nás 6hADR9jm5mrh