| Objednávkový kód | 2142201I21233 |
| Cena bez DPH | 136 500 Kč |
| Cena s DPH | 165 165 Kč |

Mlýnek na maso TC 42 MONTANA Y12 5 HP/ 400 V od italského výrobce SIRMAN.
Profesionální mlýnek na maso určený pro vysokou zátěž
a nepřetržitý provoz v řeznictvích,
velkokapacitních provozech i výrobě.
Model MONTANA představuje vysoce výkonnou řadu mlýnků určenou pro
velkokapacitní a průmyslové zpracování masa.
Mlecí hlava:
Základní vybavení:
Volitelné příslušenství:
| napětí | 400 V |
| příkon | 3,67 kW |
| výkon | 800 - 1000 kg/hod. |
| pohon | šnekový |
| průměr mlecí hlavy | 130 mm |
| stupeň zátěže | vysoká zátěž |
| rozměr (š.hl.v.) | 564 x 1065 x 1240 mm |
| váha | 112 kg |
