| Objednávkový kód | 21222513F |
| Cena bez DPH | 31 980 Kč |
| Cena s DPH | 38 696 Kč |

Mlýnek na maso TC 22 E NEREZ, 400 V od italského výrobce SIRMAN
Profesionální mlýnek na maso vhodný pro středně zatížené gastronomické provozy, restaurace a menší výrobu.
Základní vybavení:
Volitelné příslušenství:
| napětí | 400 V |
| příkon | 800 W |
| výkon | 198 kg/hod. |
| pohon | šnekový |
| průměr mlecí hlavy | 82 mm |
| stupeň zátěže | střední zátěž |
| rozměr (š.hl.v.) | 215 x 440 x 520 mm |
| váha | 21 kg |
