| Objednávkový kód | 40612112 |
| Cena bez DPH | 13 800 Kč |
| Cena s DPH | 16 698 Kč |

Balička manuální DIPA 50 M2B od italského výrobce SIRMAN.
Určená pro rychlé a hygienické balení potravin pomocí strečové
fólie.
Vhodná pro provozy s vyšší zátěží jako jsou supermarkety, řeznictví,
lahůdky, gastro provozy i menší výrobny.
| napětí | 230 V |
| příkon | 190 W |
| max. šířka fólie | 500 mm |
| rozměr vyhřívané plochy | 290 x 165 mm |
| rozměr (š.hl.v.) | 553 × 525 × 125 mm |
| váha | 15 kg |
