| Objednávkový kód | 30418612 |
| Cena bez DPH | 12 690 Kč |
| Cena s DPH | 15 355 Kč |

Vitrína stolní vyhřívaná VISTA P2 BOLD HOT od italského výrobce SIRMAN.
Vhodná pro vystavení a uchování croissantů, dezertů, sendvičů, pizzy a dalších snacků v kavárnách, bistrech nebo fast food provozech.
Rozměr vnitřních polic:
| napětí | 230 V |
| příkon | 450 W |
| teplotní rozsah | max. 70 °C |
| rozměr police | 530 x 356 mm |
| rozměr 2. police | 530 x 32 mm |
| rozměr (š.hl.v.) | 550 x 405 x 425 mm |
| váha | 13 kg |
