Manuální nářezové stroje

Rustikální modelová řada nářezových strojů ANNIVERSARIO značky SIRMAN je určena pro krájení masa na extra tenké plátky, zejména italské sušené šunky. Nářezové stroje ANNIVERSARIO jsou svou konstrukcí určeny do pohledových prodejen delikates a speciálních obchodů specializující se na italské potraviny.

Modely ANNIVERSARIO 300; ANNIVERSARIO LX 350 a ANNIVERSARIO XL 300 jsou mechanické nářezové stroje vybaveny speciální mechanikou poháněnou otočným kolem. Pomalým otáčením kola pomocí rukojeti, dochází k otáčení nože, pohonu pojezdového stolu a k jeho postupnému posunu dle nastavené tloušťky plátku 0 – 3 mm. Rameno pojezdového stolu perfektně upevní kýtu na pojezdovém stole díky „bodlinkám“ a usnadňuje tak obsluhu nářezového stroje.

Nářezové stroje je možné umístit na běžný pult, kde je nutno počítat s přesahem pro otočné kolo s rukojetí, nebo je možné je umístit na stůl určený pro tyto nářezové stroje v černé nebo červené barvě s mramorovou deskou. Ke každému nářezovému stroji je možné objednat tác, na který jsou skládány nakrájené plátky šunky. Tác k modelu ANNIVERSARIO je v provedení: sklo, bílá nebo písková barva, bílo-stříbrná barva.

NÁŘEZOVÝ STROJ ANNIVERSARIO 300

doporučujeme
NÁŘEZOVÝ STROJ ANNIVERSARIO 300
2-3 týdny88 980 Kč
cena bez DPH

NÁŘEZOVÝ STROJ ANNIVERSARIO LX 350

NÁŘEZOVÝ STROJ ANNIVERSARIO LX 350
2-3 týdny97 980 Kč
cena bez DPH